Windows 10 Güncellemesi Telefonunuzu ve Bilgisayarınıza Yansıyacak

Windows 10 Güncellemesi Telefonunuzu ve Bilgisayarınıza Yansıyacak. Geliştirici konferansında açıklama yapan Microsoft, Windows 10 bir Telefon uygulaması ekleyeceğini ilanen duyurdu. Gelecek olan yeni özellikle birlikte bilgisayar başında telefonunuzu elinize alma ihtiyacı duymadan rahat rahat işlemler yapılabilecek.

Geçtiğimiz ayın son günlerinde bildiğiniz gibi Windows 10 yeni bir güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Ancak Microsoft’un kullanıcılarına sunduğu özellik bu kadarla sınırlı kalmadı. Bugün geliştirici konferansında Windows 10 için yeni bir “Telefon” uygulaması ekleneceğini belirten firma, büyük bir atılım yaptığı söylenebilir.

Açıklanan yeni uygulamayla birlikte, bilgisayarınızdan doğrudan telefonunuza bağlanabileceksiniz. Bu noktada bilgisayar başında telefonunuza gelen; mesaj, bildirim ve fotoğraflara erişmek özellikle yoğun çalışan kişiler için oldukça kullanışlı olacaktır.

Özellikler Android ve iOS’a göre farklılık gösterse de, Windows 10’un Android cihazlara daha çok yetkinlik tanıyacağı düşünülüyor. Bilgisayar başında işlerinizi hallederken, fiziksel olarak telefona ihtiyacınızın olmama durumuysa eminim ki sizleri memnun edeceği kesin.